Paralaksa tła

Wygraj książki za Ploty

Mamy pomysł, działamy!
Maj 4, 2014
Hiszpania oczami Woody’ego Allena
Kwiecień 26, 2018
 
Plot on Spot to nieoczywisty sposób na podróżowanie i odkrywanie filmów i książek związanych z konkretnym krajem, miastem, ulicą, budynkiem. Lubisz podróżować? Nie ma dla Ciebie znaczenia, czy to dalekie wojaże, czy miejsca oddalone od domu o 30 km? Liczy się jedno: przygoda i to podniecenie towarzyszące odkrywaniu czegoś nowego. Znasz je, prawda? A może zaczytujesz się w książkach, cytatami z filmów rzucasz jak z rękawa, a seriale na Netflixie oglądasz w dniu premiery? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco, zapraszamy Cię do testowania pierwszej na świecie interaktywnej literacko-filmowej mapy świata. Weź udział w konkursie, a możesz wygrać arcyciekawe książki i to nie jedną, ale aż trzy wybrane tytuły na raz. Jakie nagrody czekają na zwycięzców - możesz sprawdzić tu:

Co zrobić, by zgarnąć książki?

1) Załóż konto na plotonspot.com (konto na portalu Facebook też jest konieczne do wzięcia udziału w konkursie).
2) Dodaj co najmniej dwa PLOTY, czyli autorskie teksty dotyczące powiązania akcji dowolnego dzieła fabularnego (książki, filmu) lub jego powstania/produkcji, z miejscem na mapie świata

Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości, jak dodawać ploty, zajrzyj do INSTRUKCJI


3) Wklej linki do dodanych przez siebie PLOTów w komentarzu pod konkursowym postem na Facebooku


To wszystko! ;)
Nie musicie udostępniać, lajkować, zapraszać znajomych, chociaż przyznajemy, będzie nam ogromnie miło, jeśli inni dowiedzą się od Was, że mogą współtworzyć jedyną taką interaktywną mapę fabularną na świecie, skupiającą podróżników i pasjonatów literatury oraz filmu ;)
Wszystko jasne?

To do dzieła! Konkurs trwa tylko do 4 maja 2018 r. Zapoznaj się z regulaminem konkursu REGULAMIN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *