Paralaksa tła

Dinozaury wracają w wielkim stylu

Daj się porwać magii
Marzec 10, 2014
 
<

Po 3 latach raptor Blue i spółka wracają do kin.

Piątą część Jurassic Park : Jurassic World: Upadłe królestwo zobaczymy już w czerwcu. Oczekiwania co do nowej odsłony są duże, biorąc pod uwagę że Jurassic Word zarobił niemal 1,7 mld dolarów i pod tym względem lepsze okazały się jedynie „Titanic” i „Avatar”. Tym razem Owen i Claire będą ratować dinozaury, po tym, jak uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia. Wyszedł właśnie oficjalny trailer, zobaczcie na co się szykować.
Po raz kolejny rezerwat przyrody Kualoa Ranch na Hawajach został domem dla dinozaurów

Zdjęcia do filmu zrealizowano w Wielkiej Brytanii: Londynie, Iver Heath, Langley i rezerwacie przyrody Kualoa Ranch na Hawajach. I szczególnie w te hawajskie plenery, które po raz kolejny filmowcy wykorzystali do osadzenia scen filmowych Parku Juraskiego, warto skierować swoje destynacje podróżnicze.

Wyprawa na wyspę Kualoa sprawi, że poczujesz się tak, jakbyś został przeniesiony na plan filmowy Jurassic Park. Dzika przyroda, gęsta dżungla i mnóstwo zaskakujących przygód – obrazy zupełnie dalekie od popularnych plaż, które mamy przed oczami, gdy wyobrażamy sobie Hawaje. Rezerwat jest nazywany „The Garden Isle”, z uwagi na piękne lasy deszczowe, które otaczają całą wyspę.

 

Wybrzeże Na Pali na Kauai

 

Limahuli w Hanalei jest częścią Narodowego Tropikalnego Ogrodu Botanicznego, jest otwarty dla zwiedzających, więc bez przeszkód można zachwycać się pięknem tamtejszej przyrody.

Pamiętasz elektryczne ogrodzenie, którym trzeba było się zająć,zanim Ellie zdołała przywrócić prąd? Znajdowało się ono w pobliżu Doliny Olokele, na północny-zachód od Waimei..

Gotowi na zapierające dech w piersiach krajobrazy i niezłą przygodę z dinozaurami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *